Рішення міської ради

Про припинення права користування земельною ділянкою та надання її в оренду юридичній особі

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення дев'ятнадцятої сесії

№53 від 29.08.2012 р.

 

 

Про припинення права користування земельною ділянкою та надання її в оренду юридичній особі

 

Розглянувши пропозиції постійних комісій міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища та з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики та підприємництва, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельним кодексом України, Законом України “Про оренду землі” та Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння будівництву”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити право користування земельною ділянкою та надати її в оренду юридичній особі згідно з додатком.

2. Направити рішення Державній податковій інспекції в м.Хмельницькому для контролю за повним і своєчасним стягненням до бюджету орендної плати за землю.

3. Юридичній особі укласти договір оренди земельної ділянки у чотирьохмісячний термін.

4. Землекористувачу сплатити плату за землю у розмірі земельного податку до державної реєстрації договору оренди землі (від дати прийняття даного рішення).

5. Управлінню земельних ресурсів та земельної реформи. в договорі оренди передбачити відповідальність за невиконання Правил торгівлі на ринках в місті Хмельницькому.

6. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова  С. Мельник

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 29.08.2012р. №53

СПИСОК

юридичних осіб, яким припиняється право користування земельною ділянкою та юридичних осіб, яким вона надається в оренду

№№ п\п

Назва суб’єктів підприємницької діяльності, яким припиняється право користування земельними ділянками, їх юридична адреса, ідентифікаційний код

Місце розташування земельної ділянки

Площа, що вилучається, м2

Назва суб’єктів підприємницької діяльності та громадян, яким надаються земельні ділянки, юридична адреса, цільове призначення, адреса ділянки, підстава та  категорія земель

Площа земельної ділянки, м2

Термін оренди

1.

Державне комунальне підприємство „Автотехкультсервіс”

(припинено діяльність державного комунального підприємства)

м.Хмельницький

прв.Геологів,2

3562

Товариство з обмеженою відповідальністю „Автотехкультсервіс” під речовий ринок по прв.Геологів,2 (рішення 7-ї сесії Хмельницької обласної ради від 31.01.2007р. №20-7/2007, рішення 10-ї сесії Хмельницької обласної ради від 24.10.2007р. №27-10/2007, рішення 9-ї сесії Хмельницької обласної ради від 11.07.2007р. №28-9/2007р.)

Категорія земель – землі житлової та громадської забудови

3562

на 5 років

 

Секретар міської ради В. Лесков

Завідуюча юридичним відділом Л. Демчук

Начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи  С. Самишкін