Проекти рішень міської ради

Про припинення Хмельницького комунального підприємства “Профдезинфекція”

 

Про припинення Хмельницького комунального підприємства “Профдезинфекція”

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись ст.ст.104,110-112 Цивільного кодексу України, Господарським кодексом України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити Хмельницьке комунальне підприємство “Профдезинфекція” шляхом ліквідації.

2. Призначити ліквідаційну комісію по ліквідації Хмельницького комунального підприємства “Профдезинфекція” згідно з додатком 1.

3. Ліквідаційній комісії по ліквідації Хмельницького комунального підприємства “Профдезинфекція”:

3.1. Протягом трьох робочих днів з дати прийняття рішення письмово повідомити управління з питань реєстрації Хмельницької міської ради про припинення Хмельницького комунального підприємства “Профдезинфекція”.

3.2. Помістити в друкованих засобах масової інформації, в яких публікуються відомості про державну реєстрацію юридичної особи. Повідомлення про припинення (ліквідацію) Хмельницького комунального підприємства “Профдезинфекція” як юридичної особи та про порядок і строк заявлення кредиторами вимог до нього. Строк повинен становити не менше двох місяців з дня публікації повідомлення про припинення (ліквідацію) Хмельницького комунального підприємства “Профдезинфекція” як юридичної особи.

3.3. Після закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами та задоволення чи відхилення цих вимог скласти проміжний ліквідаційний баланс та подати його на затвердження міською радою.

3.4. Повідомити працівників Хмельницького комунального підприємства “Профдезинфекція” про припинення його як юридичної особи згідно чинного законодавства України.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови В.Гончарука

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від "__"_______ 2018 р. № _____

Склад

ліквідаційної комісії по ліквідації Хмельницького комунального підприємства “Профдезинфекція”

Голова комісії:

 

Гончарук Володимир

Володимирович

 - заступник міського голови, реєстраційний номер облікової картки платника податків …, місце роботи: м.Хмельницький, вул.Гагаріна,3.

 

 

Заступник голови комісії

Старук Тетяна

Михайлівна  

- завідувач відділу внутрішнього контролю міської ради, реєстраційний номер облікової картки платника податків …, місце роботи: м.Хмельницький, вул.Гагаріна,3.

 

 

Секретар комісії:

 

Білик Марія Михайлівна

- головний спеціаліст відділу внутрішнього контролю міської ради, реєстраційний номер облікової картки платника податків ….

 

 

Члени комісії:

 

Ткач Борис Васильович

 - начальник управління охорони здоров'я міської ради, реєстраційний номер облікової картки платника податків ….

 

 

Власюк Олена Анатоліївна

 

- заступник начальника управління охорони здоров'я з економічних питань – головний бухгалтер міської ради, реєстраційний номер облікової картки платника податків ….

 

 

Волинець Ігор Дмитрович

- головний спеціаліст управління охорони здоров’я міської ради, реєстраційний номер облікової картки платника податків ….

 

 

Рева Наталія Олександрівна

- спеціаліст І категорії юрисконсульт, реєстраційний номер облікової картки платників податків ….

 

 

Мудракова Лідія Олександрівна

- головний бухгалтер Хмельницького комунального підприємства “Профдезинфекція”, реєстраційний номер облікової картки платника податків ….

 

 

Вальоса В’ячеслав Леонідович

- директор Хмельницького комунального

підприємства “Профдезинфекція”, реєстраційний номер облікової картки платника податків ….

     

 

Секретар міської ради М.Кривак

Завідувач відділу внутрішнього контролю Т.Старук