Рішення міської ради

Про припинення Державного закладу «Вузлова лікарня станції Гречани Південно-Західної залізниці» шляхом перетворення в комунальний заклад «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр»

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сьомої сесії

№77 від 20.07.2016 р.

 

Про припинення Державного закладу «Вузлова лікарня станції Гречани Південно-Західної залізниці» шляхом перетворення в комунальний заклад «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр»

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету та постійної комісії з питань охорони здоров'я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи та інформації, враховуючи рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 14.04.2016 року №252 «Про затвердження акта безоплатної приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького цілісного майнового комплексу Державного закладу «Вузлова лікарня станції Гречани Південно-Західної залізниці», керуючись Господарським кодексом України, Цивільним кодексом України, Законом України «Основи законодавства про охорону здоров’я», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити Державний заклад «Вузлова лікарня станції Гречани Південно-Західної залізниці» шляхом перетворення в комунальний заклад «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр».

2. Затвердити нову редакцію статуту комунального закладу «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр» (додаток 1).

3. Створити комісію з припинення Державного закладу «Вузлова лікарня станції Гречани Південно-Західної залізниці» шляхом перетворення в комунальний заклад «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр» (додаток 2).

4. Комісії з припинення Державного закладу «Вузлова лікарня станції Гречани Південно-Західної залізниці» шляхом перетворення в комунальний заклад «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр» протягом трьох робочих днів з дати прийняття рішення письмово повідомити управління з питань реєстрації Хмельницької міської ради про те, що Державний заклад «Вузлова лікарня станції Гречани Південно-Західної залізниці» перебуває в процесі припинення.

5. Уповноважити комісію з припинення Державного закладу «Вузлова лікарня станції Гречани Південно-Західної залізниці» шляхом перетворення в комунальний заклад «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр» на:

5.1. повідомлення працівників Державного закладу «Вузлова лікарня станції Гречани Південно-Західної залізниці» про припинення його як юридичної особи та вирішення питання звільнення або працевлаштування  згідно чинного законодавства України;

5.2. розміщення в газеті Хмельницької міської ради «Проскурів» та на сайті Хмельницької міської ради повідомлення про припинення Державного закладу «Вузлова лікарня станції Гречани Південно-Західної залізниці» шляхом перетворення в комунальний заклад «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр» та порядок заявлення кредиторами вимог до нього. Строк заявлення кредиторами своїх вимог до Державного закладу «Вузлова лікарня станції Гречани Південно-Західної залізниці» становить два місяці з дня опублікування повідомлення про припинення;

5.3. вжиття всіх необхідних заходів щодо виявлення кредиторів, а також письмове повідомлення їх про припинення юридичної особи шляхом перетворення;

5.4. після закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторами та задоволення чи відхилення цих вимог, складання передавального акта, який має містити положення про правонаступництво щодо майна, прав та обов’язків Державного закладу «Вузлова лікарня станції Гречани Південно-Західної залізниці», стосовно всіх кредиторів і боржників та подання його на затвердження Хмельницькій міській раді.

6. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров'я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 213 КБ
Формат: pdf
File link
Розмір: 223 КБ
Формат: pdf