Рішення міської ради

Про проведення земельних торгів з продажу у власність земельних ділянок, які виставляються окремими лотами, встановлення стартової ціни продажу земельних ділянок, розміру гарантійного внеску та значення кроку лотів, визначення переліку земельних ділянок,

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової тридцять шостої сесії

№20 від 24.12.2019 р.

 

Про проведення земельних торгів з продажу у власність земельних ділянок, які виставляються окремими лотами, встановлення стартової ціни продажу земельних ділянок, розміру гарантійного внеску та значення кроку лотів, визначення переліку земельних ділянок, право оренди на які виставляється на земельні торги

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, на виконання вимог Положення про порядок передачі в оренду земельних ділянок, підготовку та проведення земельних торгів у м.Хмельницькому, затвердженого рішенням 20-ї сесії міської ради від 31.10.2012 року №20, та беручи до уваги вимоги статті 289 Податкового кодексу України, згідно якої передбачається проведення індексації нормативної грошової оцінки земель, яка використовується для визначення розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, керуючись Земельним кодексом України та Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Провести земельні торги у формі аукціону з продажу у власність земельних ділянок, які виставляються окремими лотами та встановити стартову ціну продажу земельних ділянок, розмір гарантійного внеску та значення кроку лотів згідно з додатком 1.

2. Визначити перелік земельних ділянок, право оренди на які виставляється на земельні торги, згідно з додатком 2.

3. Управлінню земельних ресурсів та земельної реформи забезпечити виконання робіт передбачених п.3.7.1-3.7.6 Положення про порядок передачі в оренду земельних ділянок, підготовку та проведення земельних торгів у м.Хмельницькому.

4. Управлінню земельних ресурсів та земельної реформи, після завершення робіт, передбачених пунктами 3.7.1-3.7.6 цього Положення, підготувати та подати на розгляд постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища проект рішення міської ради щодо проведення земельних торгів.

5. Витрати, здійснені організатором земельних торгів або їх виконавцем на підготовку лотів до проведення земельних торгів, відшкодовуються переможцем земельних торгів за кожним лотом.

6. Витрати (видатки), здійснені організатором або виконавцем земельних торгів на їх проведення, відшкодовуються переможцем земельних торгів.

7. Переможець земельних торгів зобов'язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Хмельницького в порядку передбаченому чинним законодавством та згідно рішення 22-ої сесії Хмельницької міської ради №23 від 17.12.2008 із внесеними змінами та доповненнями.

8. Уповноважити заступника міського голови А.Бондаренка бути представником Хмельницької міської ради на земельних торгах та укладати від імені Хмельницької міської ради – організатора земельних торгів, договори купівлі-продажу земельних ділянок, право на які придбано на земельних торгах.

9. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління земельних ресурсів та земельної реформи.

10. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

 

Додаток 1

до рішення сесії міської ради

від 24.12.2019р. №20

Перелік

земельних ділянок, які виставляються на земельні торги окремими лотами з продажу у власність

з/п

Адреса, кадастровий номер та функціональне призначення земельної ділянки

Площа, га

Стартова ціна продажу земельної ділянки, грн.

Розмір гарантійного внеску за лотом,

грн.

Значення кроку,

грн.

Код класифікації видів цільового призначення земель

Інші умови користування земельною ділянкою

1.

вул.Заводська,163/5

(кадастровий номер 6810100000:22:002:0241),

під будівництво виробничо-складських приміщень.

Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

0,1021

349 059,00

17452,95

17452,95

11.02-для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості

Згідно плану зонування з урахуванням дозволених та переважних видів забудови.

2.

вул.Трудова,5/2-Г,

(кадастровий номер 6810100000:18:003:0086),

благоустрій прилеглої території

Категорія земель – землі житлової та громадської забудови.

0,0491

174 860,00

8 743,00

8743,00

03.15- для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови

Згідно плану зонування з урахуванням дозволених та переважних видів забудови.

 

Секретар міської ради М.КРИВАК

Завідувач юридичного відділу Л.ДЕМЧУК

В.о. начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи Л.МАТВЕЄВА

 

Додаток 2

до рішення сесії міської ради

від 24.12.2019р. №20

Перелік

земельних ділянок, право оренди на які виставляється на земельні торги

п/п

Місце розташування

Загальна площа в (га)

Кадастровий номер

Умови продажу

Вид використання, категорія земель

Цільове призначення згідно КВЦПЗ

1.

вул.Карбишева

0,0287

-

оренда

під будівництво аптеки

Категорія земель – землі житлової та громадської забудови

03.10-для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку)

 

Секретар міської ради М.КРИВАК

Завідувач юридичного відділу Л.ДЕМЧУК

В.о. начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи Л.МАТВЕЄВА