Рішення міської ради

Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення вісімнадцятої сесії

№53 від 25.10.2017 р.

 

Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, клопотання Марценюка В.Р., керуючись Земельним кодексом України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про оренду землі”, “Про оцінку земель”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 10033 кв.м. по вул.Курчатова,14/3, в т.ч. діл.№1 площею 7765 кв.м. (кадастровий номер 6810100000:14:002:0049) та діл.№2 площею 2268 кв.м. (кадастровий номер 6810100000:14:002:0048) для обслуговування адміністративного будинку та складу. Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, код КВЦПЗ – 11.02-для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

2. Управлінню земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів укласти договір про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки та організувати проведення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління земельних ресурсів та земельної реформи.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин