Рішення виконавчого комітету

"Про проведення демонтажу самовільно встановлених огорож (шлагбаумів, воріт, металевих конструкцій тощо) на території м. Хмельницького"

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 22.07.2021 № 716

Про проведення демонтажу самовільно встановлених огорож (шлагбаумів, воріт, металевих конструкцій тощо) на території м. Хмельницького

Розглянувши матеріали, подані управлінням архітектури та містобудування Хмельницької міської ради, керуючись Земельним кодексом України, законами України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком влаштування огорож земельних ділянок на території Хмельницької міської територіальної громади нова редакція, якого затверджена рішенням виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 08.04.2021 № 333, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Провести демонтаж самовільно встановлених огорож (шлагбаумів, воріт, металевих конструкцій тощо):

         1.1. біля будівлі НС ПРАТ «Датагруп» по вул. Спортивній, 44;

         1.2. біля житлового будинку по прв. Госпітальному, 16/1.

2. Доручити департаменту інфраструктури міста демонтувати огорожу (шлагбауми, ворота, металеві конструкції тощо), про що скласти відповідний акт за підписами представників департаменту, управління архітектури та містобудування та управління екології та контролю за благоустроєм, а також прийняти на зберігання матеріали демонтованої огорожі (шлагбаумів, воріт, металевих конструкцій тощо), про що скласти відповідний акт.

3. Департаменту інфраструктури міста у разі, якщо розмір, конфігурація, тощо огорожі (шлагбаумів, воріт, металевих конструкцій тощо) не дозволяє провести демонтаж та евакуацію в цілісному стані, здійснювати розділення на конструктивні елементи та забезпечити благоустрій території.

4. Рекомендувати Хмельницькому комунальному підприємству «Муніципальна дружина» та Хмельницькому районному управлінню поліції Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області забезпечити дотримання громадського порядку під час демонтажу огорожі (шлагбаумів, воріт, металевих конструкцій тощо).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови М. Ваврищука.

Міський голова  О. СИМЧИШИН