Проекти рішень виконавчого комітету

Про проведення демонтажу самовільно встановлених металевих воріт біля житлового будинку по вул. Соборній, 31

Про проведення демонтажу самовільно встановлених металевих воріт біля житлового будинку по вул. Соборній, 31

Розглянувши звернення управління комунальної інфраструктури, департаменту інфраструктури міста та матеріали, подані управлінням архітектури та містобудування Хмельницької міської ради, керуючись Земельним кодексом України, законами України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком влаштування огорож земельних ділянок на території Хмельницької міської територіальної громади нова редакція, якого затверджена рішенням виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 08.04.2021 № 333, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Провести демонтаж самовільно встановлених металевих воріт біля житлового будинку по вул. Соборній, 31.

2. Доручити управлінню комунальної інфраструктури демонтувати металеві ворота біля житлового будинку по вул. Соборній, 31, про що скласти відповідний акт за підписами представників управління, управління архітектури та містобудування та управління екології та контролю за благоустроєм, а також прийняти на зберігання матеріали демонтованих металевих воріт, про що скласти відповідний акт.

3. Управлінню комунальної інфраструктури у разі, якщо розмір, конфігурація, тощо демонтованих металевих воріт біля житлового будинку по вул. Соборній, 31 не дозволяє провести демонтаж та евакуацію в цілісному стані, здійснювати розділення на конструктивні елементи та забезпечити благоустрій території.

4. Рекомендувати Хмельницькому комунальному підприємству «Муніципальна дружина» та Хмельницькому районному управлінню поліції Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області забезпечити дотримання громадського порядку під час демонтажу металевих воріт біля житлового будинку по вул. Соборній, 31.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови М. Ваврищука.

 

Міський голова                                                                                        О. СИМЧИШИН