Рішення виконавчого комітету

"Про проведення демонтажу самовільно встановленої огорожі по прв. Гагаріна"

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 22.07.2021 №717

Про проведення демонтажу самовільно встановленої огорожі по прв. Гагаріна

Розглянувши матеріали, подані управлінням архітектури та містобудування Хмельницької міської ради, керуючись Земельним кодексом України, законами України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком влаштування огорож земельних ділянок на території Хмельницької міської територіальної громади нова редакція, якого затверджена рішенням виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 08.04.2021 № 333, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Провести демонтаж самовільно встановленої огорожі на землях Хмельницької міської територіальної громади по прв. Гагаріна.

2. Доручити департаменту інфраструктури міста демонтувати огорожу по прв. Гагаріна, про що скласти відповідний акт за підписами представників департаменту, управління архітектури та містобудування та управління екології та контролю за благоустроєм, а також прийняти на зберігання матеріали демонтованої огорожі по прв. Гагаріна, про що скласти відповідний акт.

3. Департаменту інфраструктури міста у разі, якщо розмір, конфігурація, тощо огорожі по прв. Гагаріна не дозволяє провести демонтаж та евакуацію в цілісному стані, здійснювати розділення на конструктивні елементи та забезпечити благоустрій території.

4. Рекомендувати Хмельницькому комунальному підприємству «Муніципальна дружина» та Хмельницькому районному управлінню поліції Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області забезпечити дотримання громадського порядку під час демонтажу огорожі по прв. Гагаріна.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови М. Ваврищука

Міський голова О. СИМЧИШИН