Проекти рішень виконавчого комітету

Про продовження строку оренди нежитлових приміщень міської комунальної власності

Про продовження строку оренди нежитлових приміщень міської комунальної власності

 

     Розглянувши клопотання орендаря нерухомого майна міської комунальної власності, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Законом України “Про оренду державного та комунального майна”, рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 року № 11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, виконавчий комітет  міської  ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Продовжити строк оренди нежитлових приміщень міської комунальної власності:

1.1 фізичній особі - підприємцю Дубицькому Володимиру В'ячеславовичу на нежитлове приміщення в будинку побуту по вул. Інститутській, 5 корисною площею 19,2 кв.м (загальною площею 25,7 кв.м) під хімчистку строком на два роки і одинадцять місяців.

2. Управлінню комунального майна, яке діє від імені виконавчого комітету Хмельницької міської ради, та отримувачам коштів продовжити договори оренди нерухомого майна відповідно до чинного законодавства.

3. Орендарям відповідно до чинного законодавства продовжити  договори на оренду та договори з надавачами комунальних послуг, відшкодувати витрати на проведення незалежної оцінки об’єктів оренди та її рецензування, дотримуватись Правил благоустрою території міста Хмельницького.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А. Бондаренка.

 

Міський голова    О. Симчишин