Рішення міської ради

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення Галкіну Григорію Якимовичу

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення дев'ятнадцятої сесії

№68 від 29.08.2012 р.

 

 

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення Галкіну Григорію Якимовичу

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельним кодексом України, Законом України “Про оренду землі”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Продати Галкіну Григорію Якимовичу земельну ділянку несільськогосподарського призначення по вул.Купріна,57/1 площею 600 м2 під об’єкт незавершеного будівництва, реконструкція незавершеного будівництва кафе, автомийки та шиномонтажу під торгово-офісні приміщення за ціною 57 570,00 грн. (п’ятдесят сім тисяч п’ятсот сімдесят грн. 00 коп.) без урахування податку на додану вартість згідно результатів експертної грошової оцінки. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова С. Мельник