Рішення міської ради

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять першої сесії

№92 від 11.04.2018 р.

 

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, клопотання Желінського Л.Л., керуючись Земельним кодексом України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”, “Про Державний земельний кадастр”, “Про оцінку земель”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Продати Желінському Леоніду Лямбертовичу земельну ділянку площею 500 м2 по вул.Світанковій,90/1 (кадастровий номер 6810100000:19:002:0076) для обслуговування магазину продовольчих товарів та кафетерію за ціною 91000,00 грн. (дев’яносто одна тисяча грн. 00 коп.) без урахування податку на додану вартість. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка  і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин