Новини

Про правила розміщення відкритих майданчиків біля ресторанів йшлося на відкритому обговоренні

У стінах міської ради відбулось відкрите обговорення  проектів  рішень Хмельницької міської ради «Про внесення  змін та доповнень  до рішень міської ради від 21.09.2016 №55,  від 22.03.2017 №30», «Про затвердження Порядку  розміщення відкритих майданчиків для харчування біля закладів ресторанного господарства в м. Хмельницькому»,   «Про  розміщення тимчасових  споруд для провадження підприємницької діяльності у парках і скверах  м. Хмельницького» за участі представників структурних підрозділів Хмельницької міської ради, комунальних підприємств, громадських організацій «Я-Хмельничанин», «Сучасна Україна», фізичних осіб-підприємців, ХОО Всеукраїнської профспілки працівників, підприємців торгівлі, громадського харчування та сфери послуг.
Найбільш активно обговорювали проект рішення міської ради "Про затвердження Порядку  розміщення відкритих майданчиків для харчування біля закладів ресторанного господарства в м. Хмельницькому", а саме: вимоги щодо об’ємно-просторового вирішення майданчиків та заборони використання звукопідсилювальної апаратури на них.
Підприємців та  активістів турбує також проблема збереження існуючих торгових місць в парку, адже проектом рішення «Про  розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у парках  і скверах  м. Хмельницького» передбачено, що право на розміщення тимчасових споруд в парках  набуватиметься  через систему електронних торгів «ProZorro».
Підприємцям запропоновано надати свої пропозиції в письмовому або електронному вигляді до 12.12.2018 на адресу trade@rada.khmelnytsky.com