Рішення міської ради

Про поновлення договору оренди земельної ділянки шляхом укладання додаткової  угоди

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять п’ятої сесії

№109 від 10.10.2018 р.

 

 

Про поновлення договору оренди земельної ділянки шляхом укладання додаткової  угоди

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища та клопотання товариства з додатковою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «Дельта», керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельним кодексом України, Законом України “Про оренду землі”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Поновити товариству з додатковою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «Дельта» договір оренди землі №767 від 14.11.2002 на земельну ділянку по вул.Майборського, 11/1, загальною площею 4708 м2 (кадастровий номер 6810100000:24:003:0004) терміном до 10.10.2019 шляхом укладання додаткової угоди на тих самих умовах, крім розміру орендної плати, яка змінюється на підставі рішень другої сесії міської ради від 15.12.2010 №20, дев’ятнадцятої сесії міської ради від 29.08.2012 №64, нормативної грошової оцінки та терміну оренди.

2. Після закінчення строку дії договору оренди землі, орендар, який належно виконував обов’язки за умовами договору, має переважне право поновити його на новий строк. У цьому разі орендар повинен не раніше ніж за 60 днів та не пізніше ніж за 30 днів до закінчення строку дії договору повідомити письмово орендодавця про намір продовжити його дію.

3. Юридичній особі надати документи, необхідні для укладання додаткової угоди про поновлення договору оренди землі.

4. Направити рішення Державній податковій інспекції в м. Хмельницькому для контролю за повним і своєчасним стягненням до бюджету плати за землю.

5. Юридичні та фізичні особи зазначені у даному рішенні, які мають намір здійснити забудову земельної ділянки у м. Хмельницькому, зобов'язані взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Хмельницького в порядку передбаченому чинним законодавством та згідно рішення двадцять другої сесії Хмельницької міської ради №23 від 17.12.2008 із внесеними змінами та доповненнями.

6. Землекористувачам забезпечити вільний доступ до земельних ділянок відповідним службам для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд на них, що знаходяться в межах закріплених територій.

7. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління земельних ресурсів та земельної реформи.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова  О. Симчишин