Рішення міської ради

Про поновлення договору оренди за технічною документацією товариству з обмеженою відповідальністю „Грасс”

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення cьомої сесії

№64 від 15.06.2011 р.

 

 

Про поновлення договору оренди за технічною документацією товариству з обмеженою відповідальністю „Грасс”

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Цивільним та Земельним кодексами України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Поновити договір оренди земельної ділянки за технічною документацією товариству з обмеженою відповідальністю „Грасс” по вул. Довженка,4/7 на 5 років площею 10602м2 для обслуговування виробничих приміщень по виробництву гофрокартону та гофротари, складських приміщень та трансформаторної підстанції (свідоцтво про право власності САС №891028 від 16.02.2010р., договір оренди №040774200012 від 07.02.2007р., рішення виконавчого комітету від 20.03.2006р. №212). Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони  та іншого призначення.

2. Передати земельну ділянку на умовах благоустрою прилеглої території та її освітлення, згідно угоди з управлінням житлово-комунального господарства.

3. Направити рішення Державній податковій інспекції в м. Хмельницькому для контролю за повним і своєчасним стягненням до бюджету орендної плати за землю.

4. Товариству з обмеженою відповідальністю „Грасс” укласти договір оренди у тримісячний термін.

5. Землекористувачу сплатити плату за землю у розмірі земельного податку, до державної реєстрації договору оренди землі (від дати прийняття даного рішення).

6. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова  С. Мельник