Рішення міської ради

Про поновлення договору оренди фізичній особі-підприємцю Білику Сергію Вікторович

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення другої сесії

№42 від 15.12.2010 р.

 

 

Про поновлення договору оренди фізичній особі-підприємцю Білику Сергію Вікторович

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельним  кодексом України,  Законом України “Про оренду землі”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Поновити договір оренди земельної ділянки площею 200м2 терміном на 3 роки фізичній особі-підприємцю Білику Сергію Вікторовичу (ідент. номер…) під будівництво офісних приміщень по вул. Тернопільській,3/3 (договір оренди №040774200020 від 27.02.2007р., рішення виконавчого комітету №1194 від 09.10.2008р.). Категорія земель – землі житлової та громадської забудови.

2. Замовнику, у відповідності до рішення двадцять восьмої сесії міської ради №55 від 23.09.2009р. «Про внесення змін до Порядку участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Хмельницького» внести кошти на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста, укласти відповідні угоди з управлінням капітального будівництва.

3. Передавати земельну ділянку на умовах благоустрою прилеглої території та її освітлення, згідно угоди з управлінням житлово-комунального господарства.

4. Направити рішення Державній податковій інспекції в м. Хмельницькому для контролю за повним і своєчасним стягненням до бюджету орендної плати за землю.

5. Фізичній особі-підприємцю укласти договір оренди земельної ділянки у тримісячний термін.

6. Землекористувачу сплатити плату за землю у розмірі земельного податку, до державної реєстрації договору оренди землі (від дати прийняття даного рішення).

7. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова  С.Мельник