Проекти рішень міської ради

Про поновлення договорів оренди земельних ділянок шляхом укладання додаткових угод

Про поновлення договорів оренди земельних ділянок шляхом укладання додаткових угод

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельним  кодексом України, Законом України “Про оренду землі”, міська рада

          

ВИРІШИЛА:

 

1. Поновити договори оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам шляхом укладання додаткових угод на тих самих умовах, крім розміру орендної плати, яка змінюється на підставі рішень другої сесії міської ради від 15.12.2010 № 20, дев’ятнадцятої сесії міської ради від 29.08.2012 № 64, нормативної грошової оцінки та терміну оренди згідно з додатком.

            2. Після закінчення строку дії договору, на який його було укладено, поновлення договору оренди землі здійснюється згідно із правилами встановленими ст. 322 Закону України «Про оренду землі».

            3. Після закінчення строку, на який буде укладено договір оренди землі, орендар, який належно виконував обов’язки за умовами договору, має переважне право на укладання договору оренди землі на новий строк.

4. Управлінню земельних ресурсів при підготовці додаткових угод про поновлення договорів оренди землі вносити зміни в договори оренди землі доповнивши текстову частину кадастровим номером земельної ділянки у разі його відсутності.

            5. Юридичним та фізичним особам надати документи, необхідні для укладання додаткової угоди про поновлення договору оренди землі.

            6. Направити рішення Державній податковій інспекції в м. Хмельницькому для контролю за повним і своєчасним стягненням до бюджету плати за землю.

            7. Юридичні та фізичні особи зазначені у даному рішенні, які мають намір здійснити забудову земельної ділянки у м. Хмельницькому, зобов'язані взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Хмельницької міської територіальної громади, передбаченої  рішенням 4-ої сесії Хмельницької міської ради від 17.02.2021 № 68.

            8. Землекористувачам забезпечити вільний доступ до земельних ділянок відповідним службам для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд на них, що знаходяться в межах закріплених територій.

            9. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М. Ваврищука та Управління земельних ресурсів.

            10. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

 

Міський голова                                                                                            О. СИМЧИШИН

 

 

 

 

ПОГОДЖЕНО:

 

Секретар міської ради                                                                                В. ДІДЕНКО

 

 

Заступник міського голови                                                                       М. ВАВРИЩУК

 

 

Голова постійної комісії з питань

містобудування, земельних відносин

та охорони навколишнього природного

середовища                                                                                                 С. БОЛОТНІКОВ

 

 

Начальник управління правового забезпечення

та представництва                                                                                     Л. ДЕМЧУК

 

 

Начальник Управління земельних ресурсів                                             Л. МАТВЕЄВА

 

Проєкт

Додаток

до рішення  сесії міської ради

від  “ ___“ ___________  20___ р. №____

 

 

СПИСОК

Юридичних та фізичних осіб, яким поновлюються договори оренди землі шляхом укладання додаткових угод

 

№ п/п

Назва юридичних та фізичних осіб

Місце розташування та кадастровий номер земельної ділянки

Підстава

Площа,

м2

Термін оренди

1.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Поділляхліб»

м. Хмельницький,

вул. Тернопільська, 17/1,

6810100000:29:001:0028

Договір оренди

№681010004001001 від 21.11.2012

1189

на 10 років

2.

Гуторова Олена Ігорівна

м. Хмельницький,

вул. Свободи, 8Г,

6810100000:03:003:0056

Договір оренди

№681010004001031 від 10.12.2012

222

на 10 років

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                                                                                                                В. ДІДЕНКО

 

Начальник управління правового забезпечення

та представництва                                                                                                           Л. ДЕМЧУК

 

 

                                                      Начальник Управління земельних ресурсів                                                                        Л. МАТВЕЄВА