Проекти рішень міської ради

Про покращення екологічного стану довкілля м.Хмельницького

 

Про покращення екологічного стану довкілля м.Хмельницького

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законами України “Про благоустрій населених пунктів” та “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання п.1 протоколу №44 від 12.06.18 р. засідання робочої групи з планування та підготовки програми поводження з твердими побутовими відходами у м. Хмельницькому, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити пропозиції щодо покращення екологічного стану у місті Хмельницькому а саме:

1.1. Рекомендувати припинити використання, розміщення, покладання на об’єктах благоустрою територіальної громади міста Хмельницького (особливо міські кладовища, меморіальні комплекси, пам’ятники та культові споруди) продукції з синтетичних полімерів (штучні квіти, вінки та корзини, тощо).

1.2. Рекомендувати юридичним та фізичним особам не здійснювати реалізацію продукції з синтетичних полімерів (штучні квіти, вінки та корзини, тощо) на території м.Хмельницького.

1.3. Управлінню організаційно-інформаційної роботи та контролю (Назаров Р.Г.) звернутися до релігійних конфесій міста щодо проведення роз’яснювальної роботи з мешканцями міста щодо шкоди, яка завдається довкіллю при використанні та утилізації продукції з синтетичних полімерів (штучні квіти, вінки та корзини, тощо).

1.4. Управлінню з питань екології та контролю за благоустроєм міста (Луков О.В.) підготувати та подати на розгляд сесії міської ради відповідні зміни в Правила благоустрою території міста Хмельницького щодо використання на об’єктах благоустрою територіальної громади міста Хмельницького (в тому числі міські кладовища, меморіальні комплекси, пам’ятники та культові споруди) продукції з синтетичних полімерів (штучні квіти, вінки та корзини, тощо).

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука та управління житлово-комунального господарства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань містобудування, земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища та з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин