Проекти рішень міської ради

Про погодження Інвестиційної програми комунального підприємства “Південно-Західні тепломережі” на 2021 рік

 

Про погодження Інвестиційної програми комунального підприємства “Південно-Західні тепломережі” на 2021 рік

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, з метою забезпечення економічної доцільності та господарської необхідності проектування і будівництва нових, розширення та модернізації діючих джерел теплової енергії і теплових мереж, з метою економії паливно-енергетичних ресурсів з урахуванням оптимального поєднання централізованого і децентралізованого теплопостачання, впровадження енергозберігаючих технологій та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 13 Закону України “Про теплопостачання”, відповідно до Порядку розроблення, погодження, затвердження та виконання інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 14.12.2012 року №381 та наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2012 року №630 “Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення”, міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Погодити Інвестиційну програму комунального підприємства “Південно-Західні тепломережі” на 2021 рік (додається).

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

 

Короткий зміст інвестиційної програми КП “Південно-Західні тепломережі” на 2021 рік

 

Інвестиційні кошти підприємства, які передбачені Інвестиційною програмою на 2021 рік., в обсязі 5179,89 тис.грн. будуть враховані при визначенні тарифів на теплову енергію.

Впровадження Інвестиційної програми  передбачає комплекс заходів, які мають на меті зменшення споживання енергоносіїв, а саме: зниження втрат в теплових мережах, а також виконання умов провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії.

Інвестиційною програмою передбачаються наступні заходи:

1. Заміна приладу обліку відпущеної теплової енергії на сучасний в котельні по вул.Курчатова,8/1Г.

2. Переобладнання  теплової мережі попередньоізольованими трубопроводами від ТК-11А до т "А" по вул.Курчатова в м.Хмельницькому.

3. Переобладнання теплової мережі попередньоізольованими трубопроводами від ТК-12 до т "Б" по вул.Курчатова в м.Хмельницькому.

4. Переобладнання  теплової мережі попередньоізольованими трубопроводами від ТК-13 до т "В" і ж/б № 1-Д по вул.Курчатова в м.Хмельницькому.

5. Переобладнання теплової мережі попередньоізольованими трубопроводами від ТК-470 до ТК-472 по вул.Хотовицького в м.Хмельницькому.

6. Переобладнання теплової мережі попередньоізольованими трубопроводами від  т “А” до т “Б” біля ж/б по вул.Інститутська 6Б в м.Хмельницькому.

7. Заміна водо-водяних підігрівачів на сучасні пластинчастого типу в центральних теплових пунктах.

8. Придбання автомобіля для аварійно-диспетчерської служби.

9. Придбання нарізувача швів для асфальтобетонних покриттів.

Заходи, що включені до складу інвестиційної програми не суперечать схемі теплопостачання міста Хмельницького.

Заходи, що входять до складу інвестиційної програми на 2021 рік, дають змогу зменшити використання природного газу в кількості 158,18 тис.м3 та економія електроенергії 16,28 тис.кВтгод, економічний ефект в грошовому виразі становить 1006,229 тис.грн.

 

Директор комунального підприємства “Південно-Західні тепломережі” П.ВОЗБОРСЬКИЙ