Рішення міської ради

Про погодження Інвестиційної програми комунального підприємства “Південно-Західні тепломережі” на 2022 рік

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення дев'ятої сесії

№28 від 20.10.2021 р.

 

 

Про погодження Інвестиційної програми комунального підприємства “Південно-Західні тепломережі” на 2022 рік

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, з метою забезпечення економічної доцільності та господарської необхідності проектування і будівництва нових, розширення та модернізації діючих джерел теплової енергії і теплових мереж, з метою економії паливно-енергетичних ресурсів з урахуванням оптимального поєднання централізованого і децентралізованого теплопостачання, впровадження енергозберігаючих технологій та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 13 Закону України “Про теплопостачання”, відповідно до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 19.08.2020 року №191 “Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити Інвестиційну програму комунального підприємства “Південно-Західні тепломережі” на 2022 рік (додається).

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови - директора департаменту інфраструктури міста В.Новачка.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції.

 

Міський голова   О.СИМЧИШИН

 

 

Короткий зміст інвестиційної програми КП “Південно-Західні тепломережі

на 2022 рік

Заходи, що входять до складу інвестиційної програми на 2022 рік, дають змогу зменшити використання природного газу в кількості 225,71 тис.м3, економічний ефект в грошовому виразі  становить  2039,177 тис. грн. 

Впровадження Інвестиційної програми  передбачає комплекс заходів, які мають на меті зменшення споживання енергоносіїв, а саме: зниження втрат в теплових мережах, а також виконання умов провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії.

Інвестиційною програмою передбачаються наступні заходи:

1. Переобладнання  теплової мережі попередньоізольованими трубопроводами від  ТК-54  до т"А" по вул.Курчатова в м.Хмельницькому.

2. Переобладнання теплової мережі попередньоізольованими трубопроводами від  від  т"Б"  до ТК-56 по вул.Курчатова в м.Хмельницькому.

3. Переобладнання теплової мережі попередньоізольованими трубопроводами від  ТК-72 до т"А"  по вул.Олімпійська в м.Хмельницькому.

4. Переобладнання теплової мережі попередньоізольованими трубопроводами від  т"В"  до ТК-73 біля ж/б по вул.Олімпійська,5 в м.Хмельницькому.

5. Переобладнання  теплової мережі попередньоізольованими трубопроводами від  ТК-464 до т"А" по вул.Інститутська в м.Хмельницькому.

6. Заміна водо-водяних підігрівачів на сучасні пластинчастого типу в центральних теплових пунктах; 3 шт.

7. Придбання детектора дефектів системи дистанційного контролю і моніторінгу теплових мереж; 1 шт.

Заходи, що входять до складу інвестиційної програми на 2022 рік, дають змогу зменшити використання природного газу в кількості 225,71 тис.м3, економічний ефект в грошовому виразі  становить  2039,177 тис. грн.

 

Директор комунального підприємства “Південно-Західні тепломережі” П.ВОЗБОРСЬКИЙ