Рішення міської ради

Про перейменування та затвердження нової редакції статуту дошкільного навчального закладу міста Хмельницького

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сімнадцятої сесії

№13 від 20.09.2017 р.

 

Про перейменування та затвердження нової редакції статуту дошкільного навчального закладу міста Хмельницького

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, з метою впорядкування назв дошкільних навчальних закладів, відповідно до Закону України «Про освіту», Закону України «Про дошкільну освіту», Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 року №305, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Перейменувати дошкільний навчальний заклад №48 «Червона квіточка» (ясла-садок) комбінованого типу на Хмельницький дошкільний навчальний заклад №48 «Червона квіточка».

2. Затвердити нову редакцію Статуту Хмельницького дошкільного навчального закладу №48 «Червона квіточка», яку доручити підписати завідуючій Хмельницьким дошкільним навчальним закладом №48 «Червона квіточка» Н.Юрчик, згідно з додатком.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник і Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

 

File link
Розмір: 298 КБ
Формат: pdf