Рішення міської ради

Про перейменування позашкільних навчальних закладів та затвердження нової редакції статутів позашкільних навчальних закладів

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення п’ятнадцятої сесії

№85 від 31.05.2017 р.

 

Про перейменування позашкільних навчальних закладів та затвердження нової редакції статутів позашкільних навчальних закладів

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, пропозицію постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації, з метою приведення у відповідність до Податкового кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 №440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру», у зв’язку із припиненням управління освіти Хмельницької міської ради шляхом перетворення в Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради, відповідно до Закону України «Про освіту», Закону України «Про позашкільну освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 6 травня 2001р. №433 «Про затвердження переліку типів позашкільних навчальних закладів і Положення про позашкільний навчальний заклад», постанови Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008р. №993 «Про затвердження Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу», Типового Положення про дитячий заклад оздоровлення та відпочинку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2009 року №422, Положення про центр, будинок, клуб, бюро туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді, станцію юних туристів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 19.12.2002 року №730, Положення про міжшкільний навчально-виробничий комбінат, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 30.11.1993 №430, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Перейменувати Хмельницький дитячо-юнацький центр управління освіти Хмельницької міської ради на Хмельницький дитячо-юнацький центр.

2. Перейменувати Дитячо-юнацьку спортивну школу управління освіти Хмельницької міської ради на Дитячо-юнацьку спортивну школу Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради.

3. Затвердити нову редакцію Статуту:

3.1. Хмельницького дитячо-юнацького центру, яку доручити підписати директору Хмельницького дитячо-юнацького центру П.Мельнику, згідно з додатком 1.

3.2. Дитячо-юнацької спортивної школи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради, яку доручити підписати директору Дитячо-юнацької спортивної школи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради О.Тісліну, згідно з додатком 2.

3.3. Хмельницького міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, яку доручити підписати директору Хмельницького міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Л.Стебло, згідно з додатком 3.

3.4. Позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацький оздоровчий комплекс «Чайка» м.Хмельницького», яку доручити підписати директору позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацький оздоровчий комплекс «Чайка» м.Хмельницького» А.Паламарчук, згідно з додатком 4.

3.5. Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, яку доручити підписати директору Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва М.Пилипак, згідно з додатком 5.

3.6. Хмельницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату, яку доручити підписати в.о. директора Хмельницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату О.Кріуліній, згідно з додатком 6.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник і Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 219 КБ
Формат: pdf
File link
Розмір: 323 КБ
Формат: pdf
File link
Розмір: 230 КБ
Формат: pdf
File link
Розмір: 286 КБ
Формат: pdf
File link
Розмір: 244 КБ
Формат: pdf
File link
Розмір: 256 КБ
Формат: pdf