Рішення міської ради

Про переведення дошкільних навчальних закладів на самостійне ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення шістадцятої сесії

№22 від 12.07.2017 р.

 

Про переведення дошкільних навчальних закладів на самостійне ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Вивести з бухгалтерського обліку Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради та перевести на самостійне ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності з 10 серпня 2017 року наступні навчальні заклади: Хмельницький дошкільний навчальний заклад №1 «Капітошка»; Хмельницький дошкільний навчальний заклад №5 «Соловейко»; Хмельницький дошкільний навчальний заклад № 6 «Колобок»; Хмельницький дошкільний навчальний заклад №35 «Чебурашка»; Хмельницький дошкільний навчальний заклад № 48 «Червоненька квіточка»; Хмельницький дошкільний навчальний заклад №50 «Лелеченька».

2. Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради (Р.Миколаїв) підготувати документацію та передати розподільчий бухгалтерський баланс з розрахунками до Хмельницьких дошкільних навчальних закладів №1,5,6,35,48,50.

3. Хмельницьким дошкільним навчальним закладам №1,5,6,35,48,50 (Л.Паюк, С.Бесіда, О.Вавринчук, Л.Герасимчук, Н. Юрчик, І.Нащубська) прийняти від Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради розподільчий бухгалтерський баланс з розрахунками та забезпечити ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності згідно з нормами чинного законодавства.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник та Департамент освіти та науки хмельницької міської ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин