Рішення міської ради

Про передачу в тимчасове безоплатне користування приміщень міської комунальної власності

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення другої сесії

№15 від 15.12.2010 р.

 

 

Про передачу в тимчасове безоплатне користування приміщень міської комунальної власності

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати в тимчасове безоплатне користування приміщення міської комунальної власності:

1.1 Подільському центру традиційного карате “Пересвєт” приміщення по вул. Перемоги, 6 площею 155,8 м2 для створення спеціалізованого залу для занять традиційним карате з дітьми та молоддю строком на два роки і одинадцять місяців;

1.2  фізичній особі-підприємцю Приступі Аллі Олегівні приміщення в будинку побуту “Південний Буг” по вул. Кам’янецькій, 2 площею 113,3 м2 для проведення занять з хореографії строком на два роки і одинадцять місяців.

1.3. Хмельницькій обласній громадській організації “Подільська правова ліга” приміщення по прв. Пушкіна, 1 площею 111,9 м2 під розміщення організації строком на п’ять років.

2. Управлінню комунального майна (В. Івашко) та балансоутримувачам будівель укласти договори користування без оплати за користування приміщеннями згідно з чинним законодавством.

3. Користувачам укласти договори користування, на постачання комунальних послуг та відшкодування експлуатаційних витрат з балансоутримувачами будівель та використовувати приміщення згідно з чинним законодавством.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на першого заступника міського голови О. Віннікова та управління комунального майна.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань приватизації та використання майна територіальної громади міста.

   

Міський голова С. Мельник