Рішення міської ради

Про передачу в тимчасове безоплатне користування нежитлових приміщень міської комунальної власності

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сімнадцятої сесії

№21 від 20.09.2017 р.

 

Про передачу в тимчасове безоплатне користування нежитлових приміщень міської комунальної власності

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 №11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати в тимчасове безоплатне користування нежитлові приміщення міської комунальної власності:

1.1. товариству з обмеженою відповідальністю “Футбольний клуб “Поділля” по вул.Проскурівській,81 корисною площею 27,5 кв.м (загальною площею 28,5 кв.м) для розміщення адміністрації товариства строком на два роки;

1.2. громадській спілці “Центр молодіжно-патріотичного виховання “Патріот” по вул.Курчатова,90 загальною площею 346,8 кв.м для розміщення громадської спілки та організації занять молоді строком на два роки;

1.3. Хмельницькому обласному благодійному фонду “Сіон” по вул.Ранковій,1 загальною площею 67,7 кв.м під громадський центр “Допомога” строком на два роки;

1.4. благодійній організації «Благодійний фонд «Мішкан» по вул.Разіна,1 загальною площею 107,4 кв.м. для облаштування їдальні, ночлігу для колишніх дітей дитячих будинків кризового центру строком на один рік.

2. Передати в тимчасове погодинне безоплатне користування Хмельницькому обласному центру фізичного виховання учнівської молоді нежитлового приміщення міської комунальної власності по вул.Львівське шосе,47/4 Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ст. №27 корисною площею 437,4 кв.м (загальною площею 518,1 кв.м), в тому числі корисною площею 301,4 кв.м (загальною площею 361,4 кв.м) та корисною площею 136,0 кв.м. (загальною площею 156,7 кв.м.) для проведення навчально-тренувальних занять з вільної боротьби строком на два роки.

3. Управлінню комунального майна, яке діє від імені Хмельницької міської ради та балансоутримувачам приміщень укласти договори користування без оплати за користування нежитловими приміщеннями згідно з чинним законодавством.

4. Користувачам укласти договори на постачання комунальних послуг та відшкодування експлуатаційних витрат з балансоутримувачами будівель, використовувати приміщення за цільовим призначенням.

5. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління комунального майна.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин