Проекти рішень міської ради

Про передачу в тимчасове безоплатне користування нежитлового приміщення міської комунальної власності по вул.Зарічанській,18/2

 

Про передачу в тимчасове безоплатне користування нежитлового приміщення міської комунальної власності по вул.Зарічанській,18/2

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 №11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати в тимчасове безоплатне користування обласному осередку громадської організації жінок-інвалідів “Донна” нежитлове приміщення міської комунальної власності по вул.Зарічанській,18/2 корисною площею 50,1 кв.м (загальною площею 69,8 кв.м) для розміщення організації строком на два роки строком на два роки.

2. Управлінню комунального майна, яке діє від імені Хмельницької міської ради та балансоутримувачу приміщення укласти договір користування без оплати за користування нежитловим приміщенням згідно з чинним законодавством.

3. Користувачу укласти договори на постачання комунальних послуг та відшкодування експлуатаційних витрат з балансоутримувачем будівлі, використовувати приміщення за цільовим призначенням.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління комунального майна.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин