Проекти рішень міської ради

Про передачу в тимчасове безоплатне користування нежитлового приміщення міської комунальної власності по вул.Кам’янецькій,76

 

Про передачу в тимчасове безоплатне користування нежитлового приміщення міської комунальної власності по вул.Кам’янецькій,76

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 №11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати в тимчасове безоплатне користування громадській організації «Тепло рідних сердець» нежитлове приміщення по вул. по вул.Кам’янецькій,76 корисною площею 82,7 кв.м (загальною площею 107,6 кв.м) для створення інформаційно – консультативного центру по роботі з сім’ями учасників АТО та ВПО строком на два роки.

2. Управлінню комунального майна, яке діє від імені Хмельницької міської ради та балансоутримувачу приміщення укласти договір користування без оплати за користування нежитловим приміщенням згідно з чинним законодавством.

3. Користувачу укласти договори на постачання комунальних послуг та відшкодування експлуатаційних витрат з балансоутримувачем будівлі, використовувати приміщення за цільовим призначенням.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління комунального майна.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин