Проекти рішень міської ради

Про передачу в суборенду частини нежитлового приміщення міської комунальної власності по вул.Трудовій,11

 

Про передачу в суборенду частини нежитлового приміщення міської комунальної власності по вул.Трудовій,11

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 №11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл приватному акціонерному товариству “ФІРМА БАКАЛІЯ” на передачу приватному підприємству “СЛАВУТИЧ-ПОДІЛЛЯ” в суборенду частини нежитлового приміщення по вул.Трудовій,11 корисною площею 139,2 кв.м (загальною площею 175,5 кв.м) для розміщення мінімаркету “Економ” терміном по 01.06.2021 року.

2. Орендарю внести відповідні зміни в договір оренди, укласти угоду про суборенду частини приміщення та надати її копію управлінню комунального майна та отримувачу коштів.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління комунального майна.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин