Рішення міської ради

Про передачу в оренду виконавчому комітету Хмельницької міської ради нежитлових приміщень міської комунальної власності

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять п’ятої сесії

№18 від 10.10.2018 р.

 

Про передачу в оренду виконавчому комітету Хмельницької міської ради нежитлових приміщень міської комунальної власності

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 №11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати в оренду виконавчому комітету Хмельницької міської ради нежитлові приміщення комунальної власності для розміщення управління адміністративних послуг строком на два роки і одинадцять місяців:

1.1. загальною площею 213,8 кв.м по вул.Грушевського,86;

1.2. загальною площею 340,3 кв.м по вул.Пилипчука,3;

1.3. загальною площею 605,2 кв.м по вул.Кам’янецькій,38;

1.4. корисною площею 131,7 (загальною площею 208,4 кв.м) по вул.Соборній,16.

2. Управлінню комунального майна, яке діє від імені Хмельницької міської ради та балансоутримувачу приміщень укласти договори оренди нежитловими приміщеннями згідно з чинним законодавством.

3. Орендарю відповідно до чинного законодавства укласти договори оренди та договори з надавачами комунальних послуг, приймати участь в благоустрої міста: озелененні, ремонті твердого покриття доріг, тротуарів, майданчиків.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління комунального майна.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин