Проекти рішень міської ради

Про передачу в оренду нежитлових приміщень міської комунальної власності

 

Про передачу в оренду нежитлових приміщень міської комунальної власності

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету,  керуючись законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про оренду державного та комунального майна”, рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 №11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати в оренду виконавчому комітету Хмельницької міської ради нежитлові приміщення міської комунальної власності для розміщення управління адміністративних послуг строком на два роки:

1.1. по вул.Молодіжній,3 корисною площею 11,7 кв.м (загальною площею 15,9 кв.м);

1.2. по вул.П.Мирного,31 корисною площею 15,9 кв.м (загальною площею 16,2 кв.м);

1.3. по вул.Купріна,61 корисною площею 14,6 кв.м (загальною площею 17,8 кв.м);

1.4. по вул.Інститутській,6 корисною площею 15,3 кв.м (загальною площею 16,5 кв.м);

1.5. по вул.Володимирській,1 корисною площею 15,0 кв.м (загальною площею 18,9 кв.м);

1.6. по вул. Соборній, 56 корисною площею 31,4 кв.м (загальною площею 40,8 кв.м);

2. Управлінню комунального майна, яке діє від імені виконавчого комітету Хмельницької міської ради, та отримувачам коштів за оренду вказаних нежитлових приміщень укласти договори оренди відповідно до чинного законодавства.

3. Орендарю укласти договори оренди, договори на постачання комунальних послуг та відшкодування експлуатаційних витрат з балансоутримувачами нежитлових приміщень, використовувати приміщення за цільовим призначенням.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління комунального майна.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з  питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин