Рішення міської ради

Про отримання гранту від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) для фінансування інвестиційного проєкту

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової вісімнадцятої сесії

№11 від 09.09.2022 р.

 

Про отримання гранту від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) для фінансування інвестиційного проєкту

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, з метою фінансування інвестиційного проєкту «Облаштування житла для внутрішньо переміщених осіб в м.Хмельницькому», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на отримання гранту від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) для фінансування інвестиційного проєкту «Облаштування житла для внутрішньо переміщених осіб в м.Хмельницькому», зокрема, на наступних умовах:

1.1. мета залучення гранту – фінансування впровадження заходів інвестиційного проєкту «Облаштування житла для внутрішньо переміщених осіб в м.Хмельницькому» по програмі «Підтримка ЄС для нагальних потреб розміщення внутрішньо переміщених осіб в Україні»;

1.2. розмір та валюта гранту – 1 487 000 євро.

2. Уповноважити міського голову Симчишина Олександра Сергійовича вчиняти всі необхідні правочини та здійснювати всі передбачені чинним законодавством України дії, пов’язані з залученням гранту, з правом подавати та одержувати необхідні заяви, довідки та інші документи, підписувати документи, правочини, а також вчиняти всі інші дії, пов’язані із залученням гранту.

3. Делегувати управлінню житлової політики і майна Хмельницької міської ради повноваження замовника робіт для впровадження заходів інвестиційного проєкту «Облаштування житла для внутрішньо переміщених осіб в м.Хмельницькому» по програмі «Підтримка ЄС для нагальних потреб розміщення внутрішньо переміщених осіб в Україні», в тому числі робіт з реконструкції нежитлової будівлі на вул.Кам’янецькій,74 у м.Хмельницькому під гуртожиток з нежитловими приміщеннями на першому поверсі.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови - директора департаменту інфраструктури міста В.Новачка.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН