Проекти рішень виконавчого комітету

Про оголошення та проведення Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію нового будівництва закладу загальної середньої освіти на вул. Січових стрільців, 8-А     в м. Хмельницькому

Про оголошення та проведення Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію нового будівництва закладу загальної середньої освіти на вул. Січових стрільців, 8-А     в м. Хмельницькому

Розглянувши клопотання управління капітального будівництва, з метою забезпечення належного розвитку соціальної інфраструктури громади, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», постановою Кабінету міністрів України від 25.11.1999 №2137 «Про затвердження порядку проведення архітектурних на містобудівних конкурсів» виконавчий комітет Хмельницької міської ради

ВИРІШИВ: 

1. Оголосити Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію нового будівництва закладу загальної середньої освіти на вул. Січових стрільців, 8-А в м. Хмельницькому.

2. Надати управлінню капітального будівництва функції замовника на організацію та проведення Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію нового будівництва закладу загальної середньої освіти на вул. Січових стрільців, 8-А в м. Хмельницькому з правом залучення до організації та проведення конкурсу третіх осіб.

3. Управлінню капітального будівництва затвердити:

3.1. Програму та умови Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію нового будівництва закладу загальної середньої освіти на вул. Січових стрільців, 8-А в м. Хмельницькому.

3.2. Склад журі Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію нового будівництва закладу загальної середньої освіти на вул. Січових стрільців, 8-А в м. Хмельницькому.

4. Управлінню  організаційно-інформаційної роботи та контролю розмістити оголошення про проведення Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію будівлі закладу загальної середньої освіти на вул. Січових стрільців, 8-А в м. Хмельницькому у регіональних та загальнодержавних засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням рішення покласти заступника міського голови М. Ваврищука.

 

Міський голова  О. СИМЧИШИН