Рішення міської ради

Про нагородження Ратушного І.О. Почесною відзнакою Хмельницької міської ради ІІ ступеня

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять п’ятої сесії

№134 від 10.10.2018 р.

 

Про нагородження Ратушного І.О. Почесною відзнакою Хмельницької міської ради ІІ ступеня

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, звернення Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» щодо нагородження Ратушного І.О. Почесною відзнакою Хмельницької міської ради ІІ ступеня, міська рада відзначає, що Ратушний Ігор Олександрович очолює Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт» з часу його заснування – з 1999 року. Метою діяльності фонду є допомога знедоленим, інвалідам, пенсіонерам, в’язням гетто і концтаборів, Праведникам Світу. Фонд надає мешканцям міста Хмельницького та Хмельницької області понад 120 різноманітних соціальних послуг. Під патронатом Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» перебуває біля 5000 осіб, яким фонд надає допомогу у харчуванні, придбанні медичних препаратів, засобів реабілітації, палива, догляді на дому тощо.

Благодійний фонд став базою для проходження виробничої та навчально-учбової практики для студентів вищих навчальних закладів міста та області, які спеціалізуються на підготовці фахівців з соціальної роботи.

Завдяки діяльності Ратушного І.О. були залучені інвестиції, спрямовані на соціальну допомогу малозахищених верств населення та створення Центру культурно-просвітницької роботи «Тхія», проведено реконструкцію Меморіального комплексу «Жертвам насильства» та історико-меморіальний комплекс «Світ Душі». Стараннями Ратушного І.О. у Хмельницькій області впроваджуються передові соціальні технології інших країн світу – Швеції, Нідерландів, Ізраїлю.

За активну громадську діяльність Ратушного І.О. обрано «Людиною року – 2000» у номінації «Громадський діяч», він нагороджений Дипломом Міжнародного Академічного рейтингу популярності «Золота фортуна», орденом «2000-річчя Різдва Христового». За значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток України, вагомі досягнення у професійній діяльності Ратушному І.О. присвоєно почесне звання «Заслужений працівник соціальної сфери». У 2013 році рішенням сесії Хмельницької міської ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток соціальної сфери міста Ратушний І.О. був нагороджений Почесною відзнакою Хмельницької міської ради ІІІ ступеня.

Керуючись рішенням 25 сесії Хмельницької міської ради №4 від 05.07.2005р. “Про Почесні відзнаки Хмельницької міської ради та міського голови”, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Нагородити Почесною відзнакою Хмельницької міської ради ІІ ступеня Заслуженого працівника соціальної сфери, директора Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» РАТУШНОГО Ігоря Олександровича за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток соціальної сфери та благодійної діяльності у місті Хмельницькому.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Ю.Сабій.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин