Проекти рішень міської ради

Про нагородження Почесною відзнакою міської громади «Мужність і відвага» Пасєки Віктора Степановича

 

Про нагородження Почесною відзнакою міської громади «Мужність і відвага» Пасєки Віктора Степановича

 

Розглянувши подання міського голови, з метою відзначення жителів Хмельницької міської територіальної громади, які проявили виняткову мужність, героїзм та відвагу під час захисту кордонів України та її територіальної цілісності та віддали життя за Україну, керуючись рішенням п’ятдесят другої сесії міської ради від 26.08.2015 р. №2 «Про заснування Почесної відзнаки міської громади «Мужність і відвага» та затвердження положення про неї», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Нагородити Почесною відзнакою міської громади «Мужність і відвага» жителя Хмельницької міської територіальної громади Пасєку Віктора Степановича, біографічна довідка згідно з додатком 1.

2. Виплатити грошову винагороду у розмірі 10 мінімальних заробітних плат, збільшену на суму сплати податку з доходів фізичних осіб згідно з додатком 2.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Ю.Сабій.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

 

Додаток 1

до рішення міської ради

від _____________ №______

 

Біографічна довідка

Пасєка Віктор Степанович народився 8 червня 1965 у селі Монченці Красилівського району Хмельницької області. З 1972 року по 1980 рік навчався в Чорноострівському сільському професійному технічному училищі.

З 1984 по 1986 роки був призваний на строкову військову службу. Після закінчення військової служби навчався на водія тролейбуса. Починаючи з 1987 року по 2018 рік Віктор Степанович працював водієм тролейбуса 2 класу в Хмельницькому комунальному підприємстві «Елктротранс».

З 2018 року  проходив службу за контрактом на посаді молодшого сержанта10-ої окремої гірсько-штурмової бригади.

Пасєка Віктор Степанович загинув 18 березня 2021 року при виконані бойового завдання поблизу міста Горлівка.

21 березня 2021 року похований у секторі для почесних поховань на території кладовища у мікрорайоні Ракове міста Хмельницького.

 

Секретар міської ради В.ДІДЕНКО

 

Додаток 2

до рішення міської ради

від _____________ №______

 

Виплатити грошову винагороду у розмірі 10 мінімальних заробітних плат, збільшену на суму сплати податку з доходів фізичних осіб, Гришканич Ользі Вікторівні, доньці Пасєки Віктора Степановича.

 

Секретар міської ради В.ДІДЕНКО