Рішення міської ради

Про нагородження Почесною відзнакою міської громади «Мужність і відвага» Кушніра Юрія Миколайовича

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять першої сесії

№5 від 11.04.2018 р.

 

Про нагородження Почесною відзнакою міської громади «Мужність і відвага» Кушніра Юрія Миколайовича

 

Розглянувши подання міського голови, з метою відзначення жителів міста Хмельницького, які проявили виняткову мужність, героїзм та відвагу під час захисту кордонів України та її територіальної цілісності та віддали життя за Україну, керуючись рішенням п’ятдесят другої сесії міської ради від 26.08.2015р. №2 «Про заснування Почесної відзнаки міської громади «Мужність та відвага» та затвердження положення про неї», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Нагородити Почесною відзнакою міської громади «Мужність і відвага» мешканця міста Хмельницького Кушніра Юрія Миколайовича, біографічна довідка згідно з додатком 1.

2. Виплатити грошову винагороду у розмірі 10 мінімальних заробітних плат, збільшену на суму сплати податку з доходів фізичних осіб згідно з додатком 2.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Ю.Сабій.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

 

Додаток 1

до рішення сесії міської ради

від 11.04.2018р. №5

Біографічна довідка

Кушнір Юрій Миколайович народився 19.06.1978 року у с.Жилинці Ярмолинецького району Хмельницької області. У 1996 році закінчив Хмельницьке ПТУ №8, здобувши професію електрозварювальника. До 2014 року працював у місті Хмельницькому. З початком російської військової агресії добровільно вступив до лав роти патрульної служби міліції особливого призначення «Богдан».

У квітні 2014 року підписав контракт про проходження військової служби у Збройних Силах України на особливий період на посаді оператора 2 відділення розвідувального взводу військової частини –польова пошта В2233. У зв’язку із ліквідацією військової частини В2233, у жовтні 2016 року молодший сержант Кушнір Ю.М. виявив бажання залишитись на військовій службі у лавах ЗСУ та звернувся із проханням про призначення його на іншу посаду. Перебуваючи на бойовій позиції в місті Мар'їнка Донецької області, сержант 46-го батальйону спеціального призначення "Донбас - Україна", телеграфіст першої штурмової роти Ю.Кушнір отримав вогнепальне поранення у результаті ворожого обстрілу з боку незаконних збройних формувань.

Більше півроку воїн боровся за своє життя, перебуваючи на лікуванні. Вранці, 18 лютого 2018 року, у військовому шпиталі м.Києва Юрій Кушнір помер від поранень, отриманих ще 30 липня 2017 року.

Проживав у м.Хмельницькому, вул.Прибузька,44, кв.141.

Похований у с.Жилинці Ярмолинецького району Хмельницької області.

 

Секретар міської ради М.Кривак

 

Додаток 2

до рішення сесії міської ради

від 11.04.2018р. №5

Виплатити грошову винагороду у розмірі 10 мінімальних заробітних плат, збільшену на суму сплати податку з доходів фізичних осіб, Кушніру Миколі Антоновичу, батькові Кушніра Юрія Миколайовича.

 

Секретар міської ради М.Кривак