Рішення міської ради

Про нагородження Чумакова А.М. Почесною відзнакою Хмельницької міської ради І ступеня

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової тридцять шостої сесії

№3 від 24.12.2019 р.

 

Про нагородження Чумакова А.М. Почесною відзнакою Хмельницької міської ради І ступеня

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, звернення Хмельницької обласної федерації боксу щодо нагородження Чумакова А.М. Почесною відзнакою Хмельницької міської ради І ступеня, міська рада відзначає, що Чумаков Анатолій Миколайович підготував велику кількість боксерів призерів міжнародних та всеукраїнських змагань. Вісім разів вони ставали переможцями та близько тридцяти разів призерами Чемпіонатів Європи. В 2015 році вихованець тренера Аркадій Карцан став чемпіоном Європи та бронзовим призером Чемпіонату Світу серед юніорів. В 2016 році Аркадій Карцан став срібним призером Чемпіонату Європи серед молоді, а у 2017 році – бронзовим призером. В 2015-2016 роках збірна команда Хмельницької області серед молоді, за яку виступали вихованці ДЮСШ №2 «Авангард», зайняла перше місце на Чемпіонаті України. У 2017 році Анастасія Лісінська стала срібною призеркою Чемпіонату Європи серед молоді. У 2019 році - бронзовою призеркою на Чемпіонаті Європи серед жінок віком до 22 років, а Марія Боруца вчетверте стала Чемпіонкою України серед жінок.

Анатолій Миколайович віддає свої сили та досвід вихованню спортсменів вищого класу, спортивного резерву в збірну команду України.

За час роботи тренером в м.Хмельницькому Чумаков Анатолій Миколайович підготував 143 майстрів спорту, 5 майстрів спорту міжнародного класу. Відділення боксу, яке очолює A.M. Чумаков, одне з найкращих в Україні.

Високі спортивні показники вихованців свідчать про високу кваліфікацію заслуженого тренера України з боксу Анатолія Миколайовича Чумакова. Він входить в п'ятірку кращих тренерів України, член правління Хмельницького обласного осередку федерації боксу України, головний тренер Хмельницької області з боксу, неодноразово нагороджувався виконавчим комітетом Хмельницької міської ради, як переможець міського конкурсу «Кращий за професією», а також нагороджувався грамотами, подяками Хмельницького міського голови, Хмельницької ОДА, Міністерства молоді та спорту України. В 1999 році Чумакову А.М. було присвоєно звання Заслужений тренер України з боксу. Указом Президента України в 2007 році присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України». Рішенням чотирнадцятої сесії Хмельницької міської ради від 07.11.2007 року №6 Чумаков А.М. був нагороджений почесною відзнакою Хмельницької міської ради ІІІ ступеня. Рішенням дев’ятої сесії Хмельницької міської ради від 26.10.2016 року №8 був нагороджений почесною відзнакою Хмельницької міської ради ІІ ступеня. Своїм особистим прикладом виховує молоде покоління мужнім, сміливим, сильним, пропагує здоровий спосіб життя.

Керуючись рішенням 25 сесії Хмельницької міської ради №4 від 05.07.2005р. “Про Почесні відзнаки Хмельницької міської ради та міського голови”, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Нагородити Почесною відзнакою Хмельницької міської ради І ступеня Заслуженого тренера України з боксу, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України ЧУМАКОВА Анатолія Миколайовича за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту у місті Хмельницькому, підготовку спортивного резерву у збірні команди міста, області та України.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН