Рішення міської ради

Про надання згоди товариству з обмеженою відповідальністю “Трансміськбуд” на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького приміщення магазину в рахунок компенсації на підготовку до забудови мікрорайону №2 та №3 Пів

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення десятої сесії

№48 від 28.09.2011 р.

 

 

Про надання згоди товариству з обмеженою відповідальністю “Трансміськбуд” на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького приміщення магазину в рахунок компенсації на підготовку до забудови мікрорайону №2 та №3 Північного житлового масиву та будівництва вуличних мереж 2-го та 3-го мікрорайонів на виконання договору від 29.07.2008р.

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища та клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Трансміськбуд», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду товариству з обмеженою відповідальністю «Трансміськбуд» на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького приміщення магазину загальною площею 366 кв.м. балансовою вартістю 1830000 грн. по вул.Лісогринівецькій,16/1 в рахунок компенсації на підготовку до забудови мікрорайону №2 та №3 Північного житлового масиву та будівництво вуличних мереж 2-го та 3-го мікрорайонів пропорційно до площі земельної ділянки, наданої під будівництво багатоповерхових житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями офісів, магазинів продовольчих і непродовольчих товарів та приміщеннями побутового обслуговування населення, підземним та наземним паркінгом, дитячого садку, надземних гаражів боксового типу, торговельно-розважального комплексу, підземних паркінгів для легкових автомобілів з почерговим введенням в експлуатацію по вул.Старокостянтинівському шосе, 2/1-З на виконання договору від 29.07.2008р.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця та управління капітального будівництва.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова  С.Мельник