Рішення міської ради

Про надання згоди на передачу в комунальну власність територіальної громади міста гуртожитку по вул.Зарічанській,14А та зовнішніх мереж, які призначені для його обслуговування, колективного виробничого підприємства “ПМК-33” на безкомпенсаційній основі, пр

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення вісімнадцятої сесії

№6 від 25.10.2017 р.

 

Про надання згоди на передачу в комунальну власність територіальної громади міста гуртожитку по вул.Зарічанській,14А та зовнішніх мереж, які призначені для його обслуговування, колективного виробничого підприємства “ПМК-33” на безкомпенсаційній основі, про передачу в постійне безоплатне користування ПАТ “Хмельницькгаз” зовнішніх мереж газопостачання та про безоплатну передачу з комунальної власності територіальної громади міста у власність ПАТ “Хмельницькобленерго” зовнішніх мереж електропостачання

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України “Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків”, Законом України “Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності”, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням сорок другої сесії міської ради від 17.09.2014 №17 “Про затвердження Порядку подання та розгляду пропозицій щодо передачі об'єктів в комунальну власність міста та утворення і роботи комісії з питань передачі об'єкті в комунальну власність міста”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на передачу в комунальну власність територіальної громади міста гуртожитку по вул.Зарічанській,14А (крім приміщень, які належать на праві власності іншим фізичним та юридичним особам на підставі договорів купівлі-продажу, дарування, поділу нерухомого майна, на підставі рішення господарського суду Хмельницької області) та зовнішніх мереж електро-, газо-, тепло-, водопостачання та водовідведення, які призначені для його обслуговування, колективного виробничого підприємства “ПМК-33” на безкомпенсаційній основі, за умови використання за цільовим призначенням і не відчужувати в приватну власність.

2. Передати в постійне безоплатне користування (з прийняттям на баланс) ПАТ “Хмельницькгаз” зовнішні мережі газопостачання гуртожитку по вул.Зарічанській,14А, після затвердження виконавчим комітетом міської ради акта безоплатної приймання-передачі їх у комунальну власність територіальної громади міста.

3. Уповноважити управління житлово-комунального господарства укласти з ПАТ “Хмельницькгаз” договір про постійне безоплатне користування зовнішніми мережами газопостачання гуртожитку по вул.Зарічанській,14А.

4. Безоплатно передати з комунальної власності територіальної громади міста у власність ПАТ “Хмельницькобленерго” зовнішні мережі  електропостачання гуртожитку по вул.Зарічанській,14А, після затвердження виконавчим комітетом міської ради акта безоплатної приймання-передачі їх у комунальну власність територіальної громади міста.

5. Уповноважити управління житлово-комунального господарства укласти договір з ПАТ “Хмельницькобленерго” про безоплатну передачу у власність зовнішніх мереж електропостачання гуртожитку по вул.Зарічанській,14А.

6. Залишити житловий комплекс гуртожиток по вул.Зарічанській,14А у статусі гуртожиток та надати дозвіл на приватизацію його жилих і нежилих приміщень, після затвердження виконавчим комітетом міської ради акта безоплатної приймання-передачі його у комунальну власність територіальної громади міста.

7. Відповідальність за виконання рішення покласти на управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин