Проекти рішень міської ради

Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста мережі зовнішнього освітлення вул.Квіткової (масив індивідуальної забудови «Новатор»)

 

Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста мережі зовнішнього освітлення вул.Квіткової (масив індивідуальної забудови «Новатор»)

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», рішенням сорок другої сесії Хмельницької міської ради від 17.09.2014р. №17 «Про затвердження Порядку подання та розгляду пропозицій щодо передачі об'єктів в комунальну власність міста та утворення і роботи комісії з питань передачі об'єктів в комунальну власність міста»  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста мережі зовнішнього освітлення вул. Квіткової (масив індивідуальної забудови «Новатор»), за умови використовувати їх за цільовим призначенням і не відчужувати в приватну власність, згідно з додатком.

2. Відповідальність за  виконання  рішення  покласти  на   заступника  міського  голови  А.НЕСТЕРУКА та управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від __________№ _____

Перелік

мережі зовнішнього освітлення вул.Квіткової (масив індивідуальної забудови «Новатор»)

з/п

Найменування об’єктів

Од. вимір.

Кількість

Мережі зовнішнього освітлення 

1

Кронштейн кріплення світильника

шт.

9 шт.

2

Світильник Лед-50

шт.

9 шт.

3

Шафа обліку

шт.

1 шт.

4

Кабель СІП 2*16

м.

450 м.

 

Секретар міської ради М.КРИВАК

Начальник управління житлово-комунального господарства В.НОВАЧОК