Рішення міської ради

Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста каналізаційного напірного колектора та каналізаційної насосної станції по вул.Кам’янецькій в районі ресторану “Веселка”, які перебувають у власності ПАТ “Проскурі

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сімнадцятої сесії

№114 від 27.06.2012 р.

 

 

Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста каналізаційного напірного колектора та каналізаційної насосної станції по вул.Кам’янецькій в районі ресторану “Веселка”, які перебувають у власності ПАТ “Проскурів”

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань роботи житлово-комунального господарства, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста каналізаційного напірного колектора та каналізаційної насосної станції по вул. Кам’янецькій в районі ресторану “Веселка”, які перебувають у власності ПАТ “Проскурів”, за умови використовувати їх за цільовим призначенням і не відчужувати в приватну власність.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на першого заступника міського голови О. Віннікова та на управління житлово-комунального господарства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства.

 

Міський голова  С. Мельник