Рішення міської ради

Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність Хмельницької міської територіальної громади мереж зовнішнього освітлення садівничого кооперативу «Світлана»

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення дев'ятої сесії

№23 від 20.10.2021 р.

 

 

Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність Хмельницької міської територіальної громади мереж зовнішнього освітлення садівничого кооперативу «Світлана»

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», рішенням сорок другої сесії Хмельницької міської ради від 17.09.2014р. №17 «Про затвердження Порядку подання та розгляду пропозицій щодо передачі об'єктів в комунальну власність міста та утворення і роботи комісії з питань передачі об'єктів в комунальну власність міста»,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста мереж зовнішнього освітлення садівничого кооперативу «Світлана», за умови використовувати їх за цільовим призначенням і не відчужувати в приватну власність, згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови - директора департаменту інфраструктури міста В.НОВАЧКА.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова   О.СИМЧИШИН

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 20.10.2021 №23

Перелік

мереж зовнішнього освітлення

з/п

Найменування об’єктів

Од. вимір.

Кількість

Мережі зовнішнього освітлення

1

Кабель AsxSП 5 4*16

м

1280

2

Провід СІП 4*16

м

500

3

Лічильник електроенергії

шт.

1

4

Світильник вуличний -50 Вт

шт.

21

5

Кронштейни для світильника

шт.

21

6

Світильник з світлодіодною лампою

шт.

10

 

Секретар міської ради В.ДІДЕНКО

В.о. начальника управління комунальної інфраструктури В.КАБАЛЬСЬКИЙ