Рішення міської ради

Про надання земельної ділянки в оренду, затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту та внесення змін в рішення сесії міської ради

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення вісімнадцятої сесії

№46 від 25.10.2017 р.

 

Про надання земельної ділянки в оренду, затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту та внесення змін в рішення сесії міської ради

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, депутата міської ради Т.Калюжної та звернення ТОВ «Біогаз Енерджі», керуючись Земельним кодексом України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про оренду землі”, “Про землеустрій”, “Про Державний земельний кадастр”, рішенням 19-ї сесії міської ради від 29.08.2012 №64 із внесеними змінами та доповненнями, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в пункт 3 рішення 17-ї сесії міської ради від 20.09.2017 №62 замінивши вираз «для розміщення тимчасової споруди (малої архітектурної форми)» на вираз «для розміщення комплексної інженерної споруди для виробництва електричної енергії з системою збору та утилізації біогазу» відповідно до поданого клопотання Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс».

2. Надати юридичній особі в оренду земельну ділянку згідно з додатком.

3. Затвердити Хмельницькому комунальному підприємству «Спецкомунтранс» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки по прс.Миру,7 площею 600 кв.м. із загальної площі 87800 кв.м., на яку поширюється право сервітуту для розміщення комплексної інженерної споруди для виробництва електричної енергії з системою збору та утилізації біогазу.

4. Доручити управлінню земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури містобудування та земельних ресурсів підготувати проект трьохстороннього договору на встановлення платного строкового земельного сервітуту на земельну ділянку площею 600 кв.м. по прс.Миру,7 для розміщення комплексної інженерної споруди для виробництва електричної енергії з системою збору та утилізації біогазу терміном до 31.12.2026 між Хмельницькою міською радою, Хмельницьким комунальним підприємством «Спецкомунтранс» та товариством з обмеженою відповідальністю «Біогаз Енерджі».

5. Встановити плату за користування платним строковим земельним сервітутом на земельну ділянку по прс.Миру,7 площею 600 кв.м. в розмірі 3 відсотки від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

6. Зареєструвати право платного строкового земельного сервітуту на земельну ділянку в установленому законом порядку.

7. Юридичній особі надати документи, необхідні для укладання договору оренди землі у чотирьохмісячний термін (від дати прийняття даного рішення).

7.1. Управлінню земельних ресурсів та земельної реформи під час розрахунку орендної плати за землю застосовувати коефіцієнт кратності 12 на термін один рік з дня державної реєстрації права оренди для орендарів, які у термін, визначений рішенням міської ради, не надали документи, необхідні для укладення договору оренди землі, за виключенням випадків, коли документи не були подані не з вини орендаря.

8. Передавати земельну ділянку на умовах благоустрою прилеглої території та її освітлення.

9. Направити рішення Державній податковій інспекції в м.Хмельницькому для контролю за повним і своєчасним стягненням до бюджету плати за землю.

10. Юридичній особі, зазначеній у даному рішенні, яка має намір здійснити забудову земельної ділянки у м.Хмельницькому, зобов'язана взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Хмельницького в порядку передбаченому чинним законодавством та згідно рішення двадцять другої сесії  Хмельницької міської ради №23 від 17.12.2008 із внесеними змінами та доповненнями.

11. Землекористувачу забезпечити вільний доступ до земельної ділянки відповідним службам для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд на них, що знаходяться в межах закріплених територій.

12. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління земельних ресурсів та земельної реформи.

13. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 25.10.2017р. №46

СПИСОК

юридичних осіб, яким надаються земельні ділянки в оренду

п/п

Назва юридичних осіб

Місце розташування та кадастровий номер земельної ділянки

Цільове використання, підстава та категорія земель

Код класифікації видів цільового призначення земель

Площа,

м2

Термін оренди

1.

Товариство з додатковою відповідальністю «Хмельницька СПМК-525»

м.Хмельницький,

вул.Львівське шосе,14/1

6810100000:09:001:0142

для обслуговування матеріального складу (витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 06.09.2017, реєстраційний номер об’єкту нерухомого майна 1344456568101)

Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення

11.02-для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості

331

на 10 років

 

Секретар міської ради М.Кривак

Завідувач юридичного відділу Л.Демчук

В.о. начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи Л.Кожемяко