Проекти рішень міської ради
Про надання одноразової грошової допомоги Коваль А. М.
![application/msword Іконка документу Microsoft Office](/modules/file/icons/x-office-document.png)
Про надання одноразової грошової допомоги Коваль А. М.
Розглянувши пропозиції виконавчого комітету міської ради та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням сесії Хмельницької міської ради від 23.12.2020 № 14 «Про бюджет Хмельницької міської територіальної громади на 2021 рік», рішенням виконавчого комітету міської ради від 24.01.2019 № 60 «Про затвердження порядку надання і розміри одноразової грошової допомоги деяким категоріям громадян» зі змінами, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати одноразову грошову допомогу за рахунок відповідних призначень загального фонду бюджету міської територіальної громади Коваль Анні Миколаївні (ідентифікаційний номер – ___), яка проживає за адресою: ___________, на лікування доньки – Коваль Софії Олександрівни, в розмірі 50000 (п’ятдесят тисяч) гривень.
2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності управління праці та соціального захисту населення (Л. Гоцька) забезпечити виплату одноразової грошової допомоги на рахунок Коваль А. М. у відділенні АТ КБ «ПРИВАТБАНК», рахунок ______, IBAN _______, РНОКПП одержувача __________.
3. Відповідальність за виконання рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.
Міський голова О. СИМЧИШИН