Рішення міської ради

Про надання матеріальної допомоги Бухалу І.В.

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тринадцятої сесії

№28 від 22.03.2017 р.

 

Про надання матеріальної допомоги Бухалу І.В.

 

Розглянувши пропозицію депутата міської ради С.Вороненького та керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням позачергової десятої сесії міської ради від 29.12.2016 №12 “Про бюджет міста Хмельницького на 2017 рік”, рішенням виконавчого комітету міської ради від 12.04.2012 №321 “Про затвердження порядку надання і розміри одноразової грошової допомоги деяким категоріям громадян” зі змінами та доповненнями, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати матеріальну допомогу за рахунок відповідних призначень загального фонду міського бюджету в сумі 50000 (п’ятдесят тисяч) гривень громадянину Бухалу Івану Васильовичу (ідентифікаційний номер - …), який проживає за адресою: …, на лікування.

2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності управління праці та соціального захисту населення (Л.Гоцька) кошти перерахувати на рахунок Бухала І.В. у ….

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин