Рішення міської ради

Про надання дозволу виконавчому комітету Хмельницької міської ради на передачу в тимчасове безоплатне користування манекен-тренажера для серцево-легеневої реанімації в комплекті навчально-методичному центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хм

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тридцятої сесії

№10 від 17.04.2019 р.

 

Про надання дозволу виконавчому комітету Хмельницької міської ради на передачу в тимчасове безоплатне користування манекен-тренажера для серцево-легеневої реанімації в комплекті навчально-методичному центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись рішенням 28-ї сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 року №11 «Про впорядкування управляння об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького» та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл виконавчому комітету Хмельницької міської ради на передачу в тимчасове безоплатне користування навчально-методичному центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області терміном на 2 роки манекен-тренажера для серцево-легеневої реанімації в комплекті балансовою вартістю 60000,00 грн (шістдесят тисяч грн 00 коп.).

2. Виконавчому комітету Хмельницької міської ради укласти договір тимчасового безоплатного користування з навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області.

3. Уповноважити керуючого справами виконавчого комітету Ю.Сабій від імені виконавчого комітету Хмельницької міської ради укласти та підписати вищесказаний договір.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Ю.Сабій та відділ бухгалтерського обліку, планування та звітності виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин