Проекти рішень виконавчого комітету

Про надання дозволу управлінню житлової політики і майна та фінансовому управлінню на внесення змін до паспортів бюджетних програм

Про надання дозволу управлінню житлової політики і майна та фінансовому управлінню на внесення змін до паспортів бюджетних програм

Розглянувши клопотання управління житлової політики і майна, керуючись Бюджетним кодексом України, Наказом Міністерства фінансів України від 26.08.2014 року № 836 «Правила складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання» та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл управлінню житлової політики і майна та фінансовому управлінню на внесення змін до паспортів бюджетних програм згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на управління житлової політики і майна та фінансове управління.

Міський голова  О. СИМЧИШИН

Додаток

до рішення виконавчого комітету

від«____»_________2021 р. №____

 

Зміни в паспорти бюджетних програм по кодах програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів (КПКВК МБ)

 1. По КПКВК МБ 1216017 «Інша діяльність, пов’язана з експлуатацією об’єктів житлово-комунального господарства» внести зміни в наступному завданні бюджетної програми:
  1. Завдання 1. Поточний та капітальний ремонт дитячих і спортивних майданчиків.
   1.  В показниках продукту збільшити кількість дитячих майданчиків, які планується відремонтувати поточним ремонтом першочергово з 16 од. на 19 од.
   2.  В показниках ефективності збільшити середні витрати на поточний ремонт 1 майданчика з 34 375,00 грн на 28 947,37 грн.
  2. Завдання 2. Капітальний ремонт благоустрою прибудинкових територій усіх форм власності.
   1.  В показниках продукту збільшити кількість об`єктів (прибудинкові території), що планується відремонтувати першочергово з 13 од. на 18 од.
   2.  В показниках ефективності зменшити середні витрати на капітальний ремонт 1 об`єкту (прибудинкова територія) з 819 915,38 грн на 592 161,11 грн.
   3.  В показниках якості змінити питому вагу кількості об`єктів, що заплановано відремонтувати до кількості об`єктів, що потребують ремонту з 65 відс. на 90 відс.
 2. По КПКВК МБ 1217691 «Виконання заходів за рахунок цільових фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади і фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади» внести зміни в наступному завданні бюджетної програми:
  1. Завдання 1. Спрямування коштів на житлове будівництво, реконструкцію та на ремонт житла всіх форм власності та будівель і споруд комунальної власності.
   1.  В показниках продукту збільшити кількість об'єктів (будинків), на яких планується провести ремонтні роботи з 10 од. на 15 од.
   2. В показниках ефективності зменшити середні витрати на проведення ремонту одного об'єкту (будинку) з 99 000,00 грн на 66 000,00 грн.

Керуючий справами виконавчого комітету  Ю. САБІЙ

Заступник директора департаменту інфраструктури міста –

начальник управління житлової політики і майна  Н. ВІТКОВСЬКА