Рішення міської ради

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тринадцятої сесії

№65 від 22.03.2017 р.

 

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Земельним кодексом України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”, “Про Державний земельний кадастр”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати ТОВ «Мега-Транс» дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Зарічанській,1 площею 14102 м2 кадастровий номер 6810100000:03:004:0069 зі зміною цільового призначення з «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств - землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення» на “для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку - землі житлової та громадської забудови”.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин