Рішення міської ради

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення та надання згоди на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової тридцять шостої сесії

№25 від 24.12.2019 р.

 

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення та надання згоди на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Земельним кодексом України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”, “Про Державний земельний кадастр”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати Лескову Юрію Валерійовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Трудовій,5/2 площею 1713 м2 кадастровий номер 6810100000:18:003:0051 зі зміною цільового призначення з «03.13-для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування - землі житлової та громадської забудови» на «11.02-для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості - землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення».

2. Надати товариству з обмеженою відповідальністю «Дельта-С» згоду на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Прибузькій, 9, площею 3438 м2, кадастровий номер 6810100000:04:001:0032 у зв’язку із необхідністю внесення змін у відомості про земельну ділянку до Державного земельного кадастру.

3. Надати товариству з обмеженою відповідальністю «Дельта-С» згоду на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Прибузькій, 9, площею 1921 м2, кадастровий номер 6810100000:04:001:0016 у зв’язку із необхідністю внесення змін у відомості про земельну ділянку до Державного земельного кадастру.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН