Рішення міської ради

Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення вісімнадцятої сесії

№44 від 25.10.2017 р.

 

Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Земельним кодексом України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”, “Про Державний земельний кадастр”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати фізичній особі Кухар Олександрі Микитівні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по прв.1-му Трудовому,17 площею 996 кв.м. кадастровий номер 6810100000:26:002:0213 зі зміною цільового призначення з «для городництва - землі сільськогосподарського призначення» на “для ведення особистого селянського господарства - землі сільськогосподарського призначення”.

2. Надати Релігійній громаді Преподобного Іова Почаївського Української православної церкви Київського патріархату дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Львівське шосе,14/1-В площею 1339 кв.м. кадастровий номер 6810100000:09:001:0144 зі зміною цільового призначення з «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості - землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення» на “для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій - землі житлової та громадської забудови”.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин