Рішення міської ради

Про надання дозволу на передачу в тимчасове безоплатне користування 1 державному пожежно-рятувальному загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області пожежного автомобіля (автоцистерна пожежна АЦ-8-60 на

Іконка документу Microsoft Office Завантажити (210.86 КБ)

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення одинадцятої сесії

№83 від 25.01.2017 р.

 

Про надання дозволу на передачу в тимчасове безоплатне користування 1 державному пожежно-рятувальному загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області пожежного автомобіля (автоцистерна пожежна АЦ-8-60 на шасі МАЗ 5516)

 

Розглянувши пропозицію депутата міської ради Собко А.І., керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням двадцять восьмої сесії міської ради від 30.10.2013 №11 «Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Житлово-експлуатаційній конторі №5 міста Хмельницького (О.Забурмеха) на передачу в тимчасове безоплатне користування 1 державному пожежно-рятувальному загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області пожежного автомобіля (автоцистерна пожежна АЦ-8-60 на шасі МАЗ 5516) загальною вартістю 2690000,00 грн. з ПДВ (два мільйони шістсот дев’яносто тисяч).

2. Житлово-експлуатаційній конторі №5 міста Хмельницького (О.Забурмеха) та 1 державному пожежно-рятувальному загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області (О.Свірчук) укласти договір тимчасового безоплатного користування.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин