Рішення міської ради

Про надання дозволу на передачу в суборенду частини нежитлового приміщення по Старокостянтинівському шосе,17/1

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тринадцятої сесії

№23 від 22.03.2017 р.

 

Про надання дозволу на передачу в суборенду частини нежитлового приміщення по Старокостянтинівському шосе,17/1

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про оренду державного та комунального майна”, рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 №11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю “Валері” на передачу фізичній особі-підприємцю Рудковському Андрію Євгеновичу в суборенду частини нежитлового приміщення по Старокостянтинівському шосе,17/1 площею 33,7 кв.м, в тому числі: 20,0 кв.м під магазин непродовольчих товарів та 13,7 кв.м під склад, по 29.08.2019 року.

2. Орендарю внести відповідні зміни в договір оренди, укласти угоду про суборенду частини приміщення та надати її копію управлінню комунального майна та отримувачу коштів.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління комунального майна.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин